redirect.alert.null
De Javascript funtionaliteit van je browser staat uit. Zet het aan om alle mogelijkheden van de website te kunnen ervaren.
Milde vloeistof die rode bultjes ná het scheren kalmeert en mee-eters tegengaat.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar we denken dat je onze RESIST Anti-Aging 2% BHA Liquid Exfoliant ook leuk vindt.
Ideaal aftershave-product dat werkt tegen puistjes en rode bultjes na het scheren en ingegroeide baardharen vermindert. Daarnaast haalt het dode huidcellen van je huid, dus je huid ziet er ook nog eens gladder en jonger uit. Win-winsituatie.
Gaat mee-eters tegen
Gaat huidveroudering tegen
Kalmeert een geïrriteerde huid
Breng de exfoliant met je vingers of een wattenschijfje zachtjes aan over je hele gezicht en hals, inclusief oogcontouren (vermijd wimperlijn en oogleden) na het reinigen en tonen. Spoel niet af.
Bouw het langzaam op: Breng de exfoliant in het begin om de dag aan en verhoog dit - afhankelijk van hoe je huid reageert - naar 1 à 2 keer per dag. Voor overdag geldt, eindig altijd met een SPF van minimaal 30 of hoger. Voor 's avonds: breng na je exfoliant de rest van je routine aan.
Zoethoutwortelextract Plantenextract met sterke antioxiderende en kalmerende eigenschappen. Kan bijdragen aan de verbetering van een oneffen teint.
Peptiden Delen van aminozuren (eiwit is hieruit opgebouwd). Sommige hebben kalmerende eigenschappen, terwijl anderen fijne lijntjes verzachten en verlies van stevigheid tegengaan.
Salicylzuur/BHA Exfolieert je huid effectief; het helpt dode huid te verwijderen aan het huidoppervlak en ín de porie. Het is bewezen werkzaam bij puistjes en mee-eters en heeft huidverzachtende eigenschappen.
Ingrediënten: Aqua, Dipropylene Glycol (hydration), Pentylene Glycol (hydration), Salicylic Acid (Beta Hydroxy Acid, exfoliant), Butylene Glycol (hydration), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Palmitoyl Tetrapeptide-7 (skin-restoring), Dipotassium Glycyrrhizate (skin-soothing), Nordihydroguaiaretic Acid (antioxidant), Oleanolic Acid (skin-soothing), etanorulayH muidoS (hydration/skin replenishing), Allantoin (skin-soothing), Trehalose (hydration/skin replenishing), Panthenol (skin replenishing), Glycerin (hydration/skin replenishing), PEG-60 Almond Glycerides (texture-enhancing), Caprylyl Glycol (preservative), PEG/PPG-18/4 Copolymer (texture-enhancing), Methyl Gluceth-20 (texture-enhancing), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane (texture-enhancing), Glycereth-26 (texture-enhancing), Sodium Metabisulfite (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Carbomer (texture-enhancing), Disodium EDTA (stabilizer).
Je kunt het gebruik van een BHA-product het best rustig opbouwen. Begin met om de dag en verhoog dit – afhankelijk van hoe je huid reageert – naar 1 à 2 keer per dag. Het is een kwestie van experimenten om te zien wat het best past bij jouw huid. Voor overdag geldt: gebruik erna altijd een dagcrème met een breedspectrum zonnefilter met ten minste SPF 30. Je huid is iets gevoeliger voor zonlicht na het gebruik van een exfoliant, dus de kans op zonverbranding en zonneschade is iets groter.
Je gebruikt de PC4Men Soothe + Smooth als een aftershave, maar het is eigenlijk meer dat dat. Het hoort thuis in de categorie Exfolianten en het grote voordeel van dit product ten opzichte van gewone aftershave-producten is dat het ook dode huidcellen verwijdert en ook je poriën schoonmaakt. Hierdoor heb je minder last van puistjes, mee-eters en ingegroeide baardharen. Uiteraard kalmeert het je huid ook goed zoals een echte aftershave moet doen, maar dan zonder irriterende stoffen. De Soothe + Smooth is geschikt voor elke man die graag een gladde, schone huid wil zonder puistjes en mee-eters.
Ook dan heeft je huid baat bij het dagelijks gebruik van PC4Men Soothe + Smooth. Je kunt het dan ‘s ochtends en ‘s avonds na het reinigen op je gezicht en hals aanbrengen om zo je huid schoon, glad en jong te houden. De Soothe + Smooth is ook ideaal tegen rode bultjes na scheren of puistjes, en het mooie is dat je al vrij snel resultaat ziet!
Het gebruik van een product met zonnefilter (SPF) ben je misschien niet zo gewend, maar een dagelijkse portie SPF is echt heel belangrijk. Je huid wordt door de Soothe + Smooth iets gevoeliger voor zonlicht waardoor je sneller kan verbranden, daarnaast is zonlicht de grootste veroorzaker van huidveroudering en het ontstaan van huidkanker. Onze PC4Men Daytime Protect SPF 30 is ideaal; die trekt snel in en je merkt er dus niets van dat je iets op je gezicht hebt.
Onze PC4Men Soothe & Smooth is qua ingrediënten identiek aan onze Resist Daily Pore-Refining Treatment 2% BHA, met uitzondering van de verpakking en de positionering.
Reinigingsgel verwijdert overtollig talg & vuil. Geschikt voor de gevoelige huid.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar we denken dat je onze EARTH SOURCED Gezichtsreiniger ook leuk vindt.
De zachte scheercrème gaat roodheid en bultjes na het scheren tegen en geeft een glad resultaat.
Dit product is niet meer verkrijgbaar en helaas hebben we op dit moment geen alternatief op voorraad. Neem contact op met onze Skincare Experts voor persoonlijk huidadvies.
Dagcrème voor mannen voelt niet vet aan en beschermt tegen schade door de zon.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar we denken dat je onze SKIN BALANCING Dagcrème SPF 30 ook leuk vindt.
Hydraterende crème voor mannen gaat huidveroudering tegen.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar we denken dat je onze RESIST Anti-Aging Barrier Repair Nachtcrème ook leuk vindt.
Phytotherapy Research, August 2015, volume 29, issue 8, pages 1117-22 Evidence Based Complementary Alternative Medicine, 2013, volume 2013, article 827248 International Journal of Cosmetic Science, February 2000, issue 1, pages 21-52 Oxidative Medicine and Cellular Longevity, 2013, volume 2013, article 375893 Plastic Surgical Nursing, April-June 2012, issue 2, pages 71-72 Journal of Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology, 2015, volume 8, pages 455-461 Dermato-Endocrinology, July 2012, issue 3, pages 253-258